Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy

Wykładowcy

Pracownik pokój dyżur/kontakt

dr hab. Grzegorz Baran, prof. UJ

Zakład Innowacji Społecznych i Systemów Zarządzania

3.337

Wizytówka USOSweb

e-mail: g.baran@uj.edu.pl

dr Aleksandra Berkowicz

Zakład Innowacji Społecznych i Systemów Zarządzania

3.337

Wizytówka USOSweb

e-mail: aleksandra.zurowska@uj.edu.pl

dr hab. Ewa Bogacz-Wojtanowska, prof. UJ

Dyrektor Instytutu

Zakład Zarządzania Organizacjami Obywatelskimi

3.332

Wizytówka USOSweb

e-mail: ewa.bogacz-wojtanowska@uj.edu.pl

dr hab. Zbysław Dobrowolski, prof. UJ

Zakład Zarządzania Organizacjami Obywatelskimi

3.328

Wizytówka USOSweb

e-mail: zbyslaw.dobrowolski@uj.edu.pl

dr hab. Roman Dorczak, prof. UJ

Zakład Rozwoju Społecznego

3.360

Wizytówka USOSweb

e-mail: roman.dorczak@uj.edu.pl

mgr Bożena Freund

Zakład Rozwoju Społecznego

3.337

Wizytówka USOSweb

e-mail: bozena.freund@uj.edu.pl

mgr Ewelina Góral

Katedra Zarządzania Instytucjami Szkolnictwa Wyższego

3.332

Wizytówka USOSweb

e-mail: ewelina.goral@doctoral.uj.edu.pl

dr hab. Dariusz Grzybek, prof. UJ

Zakład Przywództwa i Zarządzania w Edukacji

3.354

Wizytówka USOSweb

e-mail: dariusz.grzybek@uj.edu.pl

dr Beata Jałocha

Katedra Zarządzania Publicznego

3.359

Wizytówka USOSweb

e-mail: beata.jalocha@uj.edu.pl

NIEOBECNOŚĆ w r.a. 2019/2020

dr Wioleta Karna

Zakład Rozwoju Społecznego

3.335

Wizytówka USOSweb

e-mail: w.karna@uj.edu.pl

dr Laura Koba

Zakład Zarządzania Organizacjami Obywatelskimi

3.341

Wizytówka USOSweb

e-mail: laura.koba@uj.edu.pl

dr Jakub Kołodziejczyk

Z-ca dyrektora ds. dydaktycznych

Zakład Przywództwa i Zarządzania w Edukacji

3.339

Wizytówka USOSweb

e-mail: jakub.kolodziejczyk@uj.edu.pl

dr Joanna Kołodziejczyk

Zakład Przywództwa i Zarządzania w Edukacji

3.339

Wizytówka USOSweb

e-mail: joanna.1.kolodziejczyk@uj.edu.pl
 

mgr Anna Kostrubała-Brak

Zakład Przywództwa i Zarządzania w Edukacji

 

Wizytówka USOSweb

e-mail: anna.kostrubala@uj.edu.pl

NIEOBECNOŚĆ w r.a. 2019/2020

dr Andrzej Kurkiewicz

Katedra Zarządzania Publicznego

3.337

Wizytówka USOSweb

e-mail: andrzej.kurkiewicz@uj.edu.pl

dr Halszka Kurleto

Zakład Rozwoju Społecznego

3.356

Wizytówka USOSweb

e-mail: h.kurleto@uj.edu.pl


dr Regina Lenart-Gansiniec

Katedra Zarządzania Instytucjami Szkolnictwa Wyższego

3.327
 

Wizytówka USOSweb

e-mail: regina.lenart-gansiniec@uj.edu.pl

dr Mateusz Lewandowski

Z-ca dyrektora ds. ogólnych

Katedra Zarządzania Instytucjami Szkolnictwa Wyższego

3.335

Wizytówka USOSweb

e-mail: mateusz.lewandowski@uj.edu.pl

dr Justyna Maciąg

Katedra Zarządzania Publicznego

3.337

Wizytówka USOSweb

e-mail: justyna.maciag@uj.edu.pl

dr Małgorzata Marzec

Zakład Innowacji Społecznych i Systemów Zarządzania

3.318

Wizytówka USOSweb

e-mail: malgorzata.marzec@uj.edu.pl

dr hab. Grzegorz Mazurkiewicz, prof. UJ

Zakład Przywództwa i Zarządzania w Edukacji

3.340

Wizytówka USOSweb

e-mail: grzegorz.mazurkiewicz@uj.edu.pl

dr Rafał Musialik

Zakład Teorii i Polityki Gospodarczej

3.368

Wizytówka USOSweb

e-mail: rafal.musialik@uj.edu.pl

dr Kamilla Noworól

Katedra Zarządzania Publicznego

3.363 Wizytówka USOSweb

e-mail: kamilla.noworol@uj.edu.pl

dr Katarzyna Peter-Bombik

Zakład Zarządzania Organizacjami Obywatelskimi

3.356

Wizytówka USOSweb

e-mail: k.peter-bombik@uj.edu.pl

prof. dr hab. Grażyna Prawelska-Skrzypek

Kierownik: Katedra Zarządzania Publicznego

3.362

Wizytówka USOSweb

e-mail: grazyna.prawelska-skrzypek@uj.edu.pl

dr inż. Janusz Sasak

Katedra Zarządzania Rozwojem i Rewitalizacji

3.358

Wizytówka USOSweb

e-mail: janusz.sasak@uj.edu.pl

 

dr Marta Shaw

Zakład Przywództwa i Zarządzania w Edukacji

3.317

Wizytówka USOSweb

e-mail: marta.shaw@uj.edu.pl

prof. dr hab. Łukasz Sułkowski

Katedra Zarządzania Instytucjami Szkolnictwa Wyższego

3.358

Wizytówka USOSweb

e-mail: lukasz.sulkowski@uj.edu.pl

dr Agnieszka Szczudlińska-Kanoś

Zakład Zarządzania Organizacjami Obywatelskimi

3.327

Wizytówka USOSweb

e-mail: agnieszka.szczudlinska-kanos@uj.edu.pl

prof. dr hab. Andrzej Szopa

Katedra Zarządzania Publicznego

3.326

Wizytówka USOSweb

e-mail: andrzej.szopa@uj.edu.pl

mgr Sylwia Wrona

Zakład Zarządzania Organizacjami Obywatelskimi

3.332

Wizytówka USOSweb

e-mail: sylwia.wrona@uj.edu.pl

Współpracownicy

Pracownik pokój dyżur/kontakt
dr Kazimierz Bujak 3.318

Wizytówka USOSweb

dr hab. Małgorzata Kurleto 3.312

Wizytówka USOSweb

e-mail: m.kurleto@uj.edu.pl

Doktoranci prowadzący zajęcia w r.a. 2019/2020

Doktorant dyżur/kontakt
mgr Janusz Gancarczyk

Wizytówka USOSweb

mgr Joanna Kotlarz

Wizytówka USOSweb

mgr Katarzyna Matura

Wizytówka USOSweb

mgr Magdalena Mikołajczyk

Wizytówka USOSweb

mgr Jacek Sypniewski

Wizytówka USOSweb