Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

26 Międzynarodowa Konferencja Naukowa ENIRDELM „Przywództwo dla rozwoju”

Tematem konferencji organizowanej w Krakowie będzie „Przywództwo dla rozwoju”, rozumianego wielopłaszczyznowo jako proces indywidualnego rozwoju człowieka, rozwoju grup i społeczności, jak też rozwoju społecznego w różnych kontekstach.
więcej o 26 Międzynarodowa Konferencja Naukowa ENIRDELM „Przywództwo dla rozwoju”

XIV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

Konferencja OSKKO adresowana jest do dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych. W Konferencji OSKKO uczestniczą osoby zainteresowane zarządzaniem oświatą, rozwojem polskiego systemu oświaty.
więcej o XIV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

I Sympozjum Naukowe: Crowdsourcing – wyzwania dla badaczy i praktyków

Będzie to pierwsze sympozjum w Polsce, która podejmuje problematykę crowdsourcingu. Inicjatywa organizacji sympozjum o tematyce związanej z crowdsourcingiem stanowi odpowiedź na pilne potrzeby badawczo-analityczne z zakresu rozpoznania mechanizmów funkcjonowania, konkurencyjności oraz perspektyw rozwoju crowdsourcingu.
więcej o I Sympozjum Naukowe: Crowdsourcing – wyzwania dla badaczy i praktyków

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji

Przydatna polityka edukacyjna i codzienna praca, w której wykorzystuje się wnioski z badań i doświadczenie praktyków to dążenie wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem systemów edukacyjnych na całym świecie. Celem konferencji będzie krytyczna refleksja nad praktyką i tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji

Innowacyjna szkoła naprzeciw wyzwaniom współczesności

Planowana konferencja ma na celu rozpropagowanie idei nowoczesnej edukacji poprzez wymianę doświadczeń pomiędzy jej uczestnikami w zakresie stosowania innowacyjnych metod w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz nieszablonowego zarządzania oświatą.
więcej o Innowacyjna szkoła naprzeciw wyzwaniom współczesności