Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

Management and Governance of the University of the Future. Research on Competitiveness, Globalisation and Development

We cordially invite you to participate in the Conference entitled: “MANAGEMENT AND GOVERNANCE OF THE UNIVERSITY OF THE FUTURE. RESEARCH ON COMPETITIVENESS, GLOBALISATION AND DEVELOPMENT” which will be held from 20th September 2018 until 21st September 2018 in Cracow. The event is joint with XXIV Reseau PGV Conference and “12th Intercultural Management Conference”.
więcej o Management and Governance of the University of the Future. Research on Competitiveness, Globalisation and Development

XV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty i Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na piętnastą, doroczną Konferencję OSKKO adresowaną do dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2018 w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o XV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji

Od lat celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią. Prowadzenie polityki edukacyjnej i działanie w szkołach wymagają wykorzystania, i wniosków z badań, i doświadczenia praktyków. Celem konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką i tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji dzięki dialogowi między praktykami a badaczami...
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji

Samorząd terytorialny w obliczu przemian (Wymiar społeczny, kulturowy, polityczny, prawny, ekonomiczny i demograficzny)

W ramach niniejszej konferencji proponujemy Państwu dyskusję o problemach funkcjonowania samorządu terytorialnego we współczesnej, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.
więcej o Samorząd terytorialny w obliczu przemian (Wymiar społeczny, kulturowy, polityczny, prawny, ekonomiczny i demograficzny)

26 Międzynarodowa Konferencja Naukowa ENIRDELM „Przywództwo dla rozwoju”

Tematem konferencji organizowanej w Krakowie będzie „Przywództwo dla rozwoju”, rozumianego wielopłaszczyznowo jako proces indywidualnego rozwoju człowieka, rozwoju grup i społeczności, jak też rozwoju społecznego w różnych kontekstach.
więcej o 26 Międzynarodowa Konferencja Naukowa ENIRDELM „Przywództwo dla rozwoju”