Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci

Koła naukowe

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

szlifujemy talenty od 1997 roku

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Koła naukowe

Koło Naukowe MERITUM

MERITUM to miejsce, gdzie studenci mogą sprawdzić się w roli organizatora wydarzeń, nawiązać ciekawe znajomości i realizować własne projekty.

Aktywne uczestnictwo w pracach koła pozwala zdobyć doświadczenie, które może pomóc przyszłym absolwentom uczelni wyższej zdobyć wymarzoną pracę.

 

 

więcej o

Koło Naukowe INNOWATORZY ZARZĄDZANIA

Organizacja została powołana w celu:

1. Szerzenia zainteresowań naukowych Studentów  w zakresie nauk o zarządzaniu

2. Rozwijania stanu wiedzy z nauk o zarządzaniu

3. Popularyzowania nauki i wiedzy z dziedziny zarządzania

4. Integrowania środowiska akademickiego zainteresowanego tym obszarem nauk

więcej o

Koło Naukowe FOCUS

Naszą naczelną misją jest powrót do idei Uniwersytetu i współtworzenie Koła przez ludzi prawdziwie zaangażowanych w naukę. 
Głównymi celami naszej działalności jest prowadzenie i interpretacja badań w rzeczywistym świecie, praca w zespole oraz umożliwianie sobie wzajemnej wymiany informacji. 
Jako młodzi badacze stawiamy na nowoczesne i alternatywne podejście do nauki, zgłębiamy nowe metody badań, staramy się dostosowywać naszą pracę do potrzeb badanego problemu. Stawiamy przede wszystkim na nieokreśloną wartość jaką jest drugi człowiek.
Każde nasze spotkanie to skonfrontowanie wiedzy teoretycznej z praktyką. Dzięki różnorodności nas samych każda sprawa badana jest z perspektywy wielu aspektów.

 

Koło Naukowe BADACZE ROZWOJU

Kim jesteśmy?

Koło Naukowe Badaczy Rozwoju zrzesza studentów Instytutu Spraw Publicznych WZiKS UJ. Powstało w marcu 2018 roku i od tego czasu funkcjonuje pod opieką dr hab. Romana Dorczaka, prof. UJ.  W skład zarządu wchodzą: Weronika Krawiec (prezes), Karolina Baran (zastępca prezesa) oraz Izabella Rybicka (sekretarz).

Nasze Cele

Naszym głównym celem jest utrwalanie i wykorzystywanie wiedzy zdobytej przez studentów poprzez prowadzenie badań, przygotowywanie wydarzeń, pomoc w konferencjach, wyjazdy naukowe, a także różnego rodzaju publikacje. Swoim działaniem chcemy promować Instytut Spraw Publicznych i Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Chcemy aby nasi członkowie zdobywali praktyczne umiejętności, które mogą okazać się przydatne w przyszłym, zawodowym życiu, jak również otworzyć ich na nowe doświadczenia. W najbliższym okresie pragniemy się skupić na badaniach dotyczących Kół Naukowych, a także podjąć ciekawą i innowacyjną współpracę z placówkami oświaty. 

Choć na początku w skład naszego koła nie wchodziło wiele osób, to na chwilę obecną liczba ta sporo się powiększyła, co oznacza, że mamy jeszcze więcej pomysłów, rąk do pracy, a przede wszystkim dobrego humoru i uśmiechu!

Co już udało nam się zrobić?

W czerwcu 2018 roku zorganizowaliśmy spotkanie z członkami „Szkolnego Klubu Europejskiego – Młodzież dla Europy” działającego przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Radomsku. Było to kilka godzin wzajemnego poznania się, dyskusji na bliskie naszym kierunkom studiów tematy polityczne i europejskie, a także oprowadzenia naszych młodszy kolegów po budynku naszego wydziału.

W marcu 2019 roku nasi „Badacze” wzięli udział w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Kadry Kierowniczej Oświaty organizowanym przez naszą uczelnie. Mogliśmy nie tylko wesprzeć organizacyjnie cały wydarzenie, ale także samemu uczestniczyć w bardzo ciekawych wykładach, które mamy nadzieję posłużą nam w przyszłych pracach.

Dołącz do nas!

Jeśli razem z nami chcesz się uczyć w przyjaznej atmosferze, rozwijać swoje umiejętności i miło spędzać czas to koniecznie się z nami skontaktuj! mail: badacze.rozwoju@uj.edu.pl
Poinformujemy Cię o najbliższym spotkaniu. Nowe osoby zawszę są u nas mile widziane, tak więc do zobaczenia!

Ile studenci WZiKS UJ wiedzą na temat kół naukowych?

Szanowni Państwo, niniejsza ankieta została przygotowana przez uczestników Koła Naukowego „Badacze Rozwoju”. Celem badania jest zebranie opinii studentów dotyczących kół naukowych działających na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Wyniki ankiety posłużą do dalszych badań. Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 7 minut.

Z góry dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=6yYO676_0keekOvSQm2864sUHJH5ARBDufgD0CXMT3BUMUNFR0NDUFFNWUFFUzJYRUVHUUdINkFLSS4u