Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Studia I stopnia

Zarządzanie publiczne

Web Content Display Web Content Display

Zarządzanie publiczne - studia I stopnia

Zapraszamy do rejestracji na studia

 

 

Proponujemy nowe spojrzenie na zarządzanie, gdzie człowiek jest podmiotem a nie zasobem. Zostań nowoczesnym menadżerem, liderem organizacji, przywódcą grupy! Naucz się zarządzać, nie zapominając o ludziach w swoim otoczeniu i wartościach, w których wyrosłeś.

ZARZĄDZANIE PUBLICZNE to innowacyjny kierunek, na którym kształcimy pracowników instytucji publicz­nych, przywódców organizacji pozarządowych, liderów zespołów i przyszłych przedsiębiorców społecznych. Przygotowujemy ludzi zorientowanych na wspólne wartości do pracy w organizacjach publicznych i społecznych.

  • Chcesz pracować w urzędzie gminy lub miasta, ministerstwie lub innym urzędzie admini­stracji publicznej? Pokażemy Ci co jest najważniejsze dla współczesnego zarządzania publicznego i nauczymy jak skutecznie korzystać z instrumentów zarządzania w sektorze publicznym.
  • Chcesz pracować w or­ganizacjach pozarządowych takich jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy Greenpeace? Pokażemy Ci jak ważne są takie inicjatywy i nauczymy skutecznie działać dla dobra innych ludzi.
  • Widzisz swoją przyszłość w in­stytucji Unii Europejskiej? Pokaże­my Ci specyfikę pracy w międzynaro­dowych instytucjach publicznych oraz nauczymy skutecznie działać na szczeblu międzynarodowym i w wymiarze globalnym.
  • Chcesz być liderem grupy walczącej ze smogiem? Podpowiemy Ci, jak to zrobić tak, żeby przekonać do swo­ich racji mieszkańców i polityków.
  • Chcesz realizować własne pomysły i pracować na swój rachunek? Pokażemy Ci, jak można połączyć pasję i własną kreatywność z misją i wrażliwością na innych w społecznie odpowiedzialnej firmie lub innowacyjnym przedsiębior­stwie społecznym.
  • Chcesz realizować projekty w swoim mieście lub dzielnicy, a może duże projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej? Nauczymy Cię skutecznego zarządzania projektami.
  • Chcesz poznać skuteczne metody i narzędzia tworzenia strategii, zarządzania ludźmi, funkcjonowania finansów publicznych czy tworzenia i zarządzania kampanią marke­tingową? W takim razie Instytut Spraw Publicznych jest dla Ciebie właściwym miejscem.

Rok akademicki:

2023/2024 - Aplikacja Sylabus UJ

2022/2023 - Aplikacja Sylabus UJ

2021/2022 - Aplikacja Sylabus UJ

2020/2021 - Aplikacja Sylabus UJ

2019/2020 - studia stacjonarne / Aplikacja Sylabus UJ

2018/2019 - studia stacjonarne

2017/2018 - studia stacjonarne