Zarządzanie organizacjami harcerskimi i skautowymi

Zarządzanie organizacjami harcerskimi i skautowymi

Rekrutacja na studia nie jest prowadzona

Studia podyplomowe adresowane do kadry kierowniczej różnego szczebla w organizacjach harcerskich i skautowych. Studia pozwalają zdobyć wiedzę, umiejętności i kompetencje potrzebne w procesach zarządzania zespołami ludzi i działaniami w specyficznym kontekście organizacji pozarządowej adresującej swe działania do dzieci i młodzieży. Treści modułów składających się na program studiów podejmują następującą tematykę: specyfika organizacji harcerskich i skautowych; specyfika zarządzania działaniami skierowanymi do dzieci i młodzieży; zarządzanie zespołem w organizacji; zarządzanie współdziałaniem organizacji z otoczeniem; organizacyjne, formalne i materialne aspekty zarządzania procesami w organizacji; zarządzanie sobą w roli kierowniczej.

Zgłoszenia na studia odbywają się przez system internetowej rekrutacji kandydatów (IRK):

więcej o

4000 zł (płatne w dwóch ratach)

Sprawy programowe: dr hab. Roman Dorczak, prof. UJ - Kierownik studiów, kontakt: roman.dorczak@uj.edu.pl

Sprawy administracyjne: dr Stanisława Jung-Konstanty, s.jung-konstanty@uj.edu.pl

Telefon: 12 664 55 90, 519347405

Adres: