Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

Kultura naszym biznesem

07.12.2011
Projekt Kultura naszym biznesem realizowany jest przez Fundację Rozwoju Kina, we współpracy z Instytutem Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podstawowe działania projektu to szkolenia w zakresie zarządzania kulturą (pierwszy cykl trwa od października, następny za rok), badanie naukowe perspektyw rozwoju rynku kinowego w Małopolsce (będzie realizowane w lutym), międzynarodowa konferencja (zaplanowana na listopad 2012) oraz platforma internetowa - która ma ułatwiać kontakt między światem kultury, nauki i biznesu. To ostatnie z wymienionych działań projektowych już działa - serdecznie zapraszam do osobistego i instytucjonalnego współtworzenia bazy łączącej te, tylko pozornie różne światy.
więcej o Kultura naszym biznesem

Staż praktyczny w Biurze Polselskim

30.11.2011
Bogusław Sonik, Poseł do Parlamentu Europejskiego ogłasza nabór na staż praktyczny w Biurze Poselskim w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Więcej informacji na PLAKACIE oraz w REGULAMINIE.
więcej o Staż praktyczny w Biurze Polselskim

Zapraszamy na fanpage ISP!

25.11.2011
Zapraszamy wszystkich na oficjalny fanpage Instytutu Spraw Publicznych...
więcej o Zapraszamy na fanpage ISP!

Komunikaty DWM - Conference: 42nd St. Gallen Symposium

16.11.2011
Your students have the unique opportunity to qualify for a participation in the world's premier conference for intergenerational dialogue, the St. Gallen Symposium, through the student essay competition for the St. Gallen Wings of Excellence Award.
więcej o Komunikaty DWM - Conference: 42nd St. Gallen Symposium

Zmiany przydziałów zajęć

29.10.2011
Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że w związku z koniecznością wprowadzenia w życie regulacji ministerialnych dotyczących między innymi nowego sposobu dokonywania rozliczeń finansowych przez jednostki dydaktyczne, Instytut musiał w trybie natychmiastowym podjąć działania skutkujące zmianami niektórych przydziałów zajęć, a co za tym idzie wykładowców realizujących poszczególne zajęcia w bieżącym roku akademickim.
więcej o Zmiany przydziałów zajęć