Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

Przewodniki wyboru seminarium magisterskiego 2011/12

19.01.2012
INFORMACJA DLA STUDENTÓW WYBIERAJĄCYCH SEMINARIA MAGISTERSKIE! Prosimy o zapoznanie się z poniższymi przewodnikami - osobno dla studentów stacjonarnych i niestacjonarnych!
więcej o Przewodniki wyboru seminarium magisterskiego 2011/12

Festiwal Nauki 2012

13.12.2011
Instytut Spraw Publicznych przygotowuje się do udziału w Festiwalu Nauki 2012. Bardzo proszę o nadsyłanie propozycji - programu udziału w Festiwalu. Propozycje proszę nadsyłać do 17. grudnia na adres mailowy: malgorzata.marzec@uj.edu.pl Zapraszamy do czynnego udziału w Festiwalu. Małgorzata Marzec
więcej o Festiwal Nauki 2012

Kultura naszym biznesem

07.12.2011
Projekt Kultura naszym biznesem realizowany jest przez Fundację Rozwoju Kina, we współpracy z Instytutem Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podstawowe działania projektu to szkolenia w zakresie zarządzania kulturą (pierwszy cykl trwa od października, następny za rok), badanie naukowe perspektyw rozwoju rynku kinowego w Małopolsce (będzie realizowane w lutym), międzynarodowa konferencja (zaplanowana na listopad 2012) oraz platforma internetowa - która ma ułatwiać kontakt między światem kultury, nauki i biznesu. To ostatnie z wymienionych działań projektowych już działa - serdecznie zapraszam do osobistego i instytucjonalnego współtworzenia bazy łączącej te, tylko pozornie różne światy.
więcej o Kultura naszym biznesem

Staż praktyczny w Biurze Polselskim

30.11.2011
Bogusław Sonik, Poseł do Parlamentu Europejskiego ogłasza nabór na staż praktyczny w Biurze Poselskim w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Więcej informacji na PLAKACIE oraz w REGULAMINIE.
więcej o Staż praktyczny w Biurze Polselskim

Zapraszamy na fanpage ISP!

25.11.2011
Zapraszamy wszystkich na oficjalny fanpage Instytutu Spraw Publicznych...
więcej o Zapraszamy na fanpage ISP!