Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

Zmarła dr Anna Barbara Dobrzańska-Socha

14.03.2012
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła dr Anna Barbara Dobrzańska-Socha, we wcześniejszych latach Pracownik Instytutu Spraw Publicznych UJ, wieloletni sekretarz naukowy ISP UJ. Dr Barbara Dobarzańska-Socha była członkiem Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego, członkiem Rady Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, zasłużonym działaczem NSZZ „Solidarność" UJ. Pani Doktor opublikowała ponad 60 prac naukowych z zakresu diagnozy psychologicznej potrzeb klienta, umiejętności interpersonalnych menedżera, psychograficznej segmentacji rynku usług turystycznych, specjalizowała się na zagadnieniach psychologii społecznej, związanych z kształtowaniem kontaktów interpersonalnych, obsługą klienta oraz technikach negocjacji i mediacji. Jej dobroć, troska o bliźniego, niezwykła rzetelność w pracy zawodowej oraz ciepło w kontaktach międzyludzkich pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 19 marca 2012 r. o godz. 13.40 na Cmentarzu Rakowickim.
więcej o Zmarła dr Anna Barbara Dobrzańska-Socha

Godziny dziekańskie

14.03.2012
Godziny dziekańskie w związku z uroczystością pogrzebową Profesora Michała du Valla.
więcej o Godziny dziekańskie

Msza św. w intencji Śp. Profesora Michała du Valla

12.03.2012
Z głębokim żalem informuję, że 9 marca 2012 roku zmarł Profesor Michał du Vall, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej. Msza św. w intencji Śp. Profesora Michała du Valla zostanie odprawiona w najbliższą środę 14 marca 2012 r. o godz. 17.00 w kolegiacie św. Anny w Krakowie. O terminie pogrzebu zostaną Państwo poinformowani niezwłocznie po jego ustaleniu. Karol Musioł Rektor UJ
więcej o Msza św. w intencji Śp. Profesora Michała du Valla

Problemy Gospodarki Światowej

12.03.2012
Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa na III Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową z cyklu Problemy Gospodarki Światowej. Konferencja adresowana jest do studentów kierunków ekonomicznych i nauk o zarządzaniu (studia I i II stopnia).
więcej o Problemy Gospodarki Światowej

Stypendia Erasmus 2012/2013

10.03.2012
Stypendia Erasmus 2012/2013- lista zakwalifikowanych
więcej o Stypendia Erasmus 2012/2013