Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Program poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 - Bezpieczny Kraków

Termin: 18.09.2018
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
Organizator: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMK, Instytut Spraw Publicznych UJ

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMK oraz Instytut Spraw Publicznych UJ, Zakład Rozwoju Społecznego zapraszają  na konferencję: „Program poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 - Bezpieczny Kraków”.

Konferencja odbędzie się 18 września 2018 r. w godz. 10.00-14.00 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Łojasiewicza 4 w Krakowie.

Jej celem jest upowszechnienie wiedzy o Programie poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 pn. „Bezpieczny Kraków”, który ma stanowić wartość dodaną w stosunku do istniejących już praktyk i schematów działania instytucji publicznych. Konferencja przybliży Państwu korzyści płynące z Programu i możliwości współpracy przy jego realizacji.

Podczas wydarzenia zaproszeni goście będą mieli okazję zapoznać się z założeniami Programu „Bezpieczny Kraków”, a także porozmawiać z Liderami Dziedzin Wykonawczych. Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń i dyskusja na temat najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa w Krakowie.

W ramach konferencji Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMK zaprasza też na wykład pt. „Neurobiologiczne uwarunkowania potrzeby poczucia bezpieczeństwa w XXI wieku’’, który poprowadzi Dr Marek Kaczmarzyk z Uniwersytetu Śląskiego.

Program konferencji oraz treść Programu „Bezpieczny Kraków” (https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki/dokumenty/n/187171/karta).

 

Data opublikowania: 17.09.2018
Osoba publikująca: Marcin Mich