Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

styczeń 2024

20240123
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Wyzwania zarządzania projektami w organizacjach pozarządowych - wykład Agnieszki Grzechnik, Dyrektorki Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłość

Data: 23.01.2024
Czas rozpoczęcia: 15:00

Serdecznie zapraszamy na wykład pt. „Wyzwania zarządzania projektami w organizacjach pozarządowych”. Gościnią spotkania będzie Agnieszka Grzechnik – absolwentka ISP UJ, praktyczka zarządzania projektami. Opowie ona o procesie realizacji projektów w trzecim sektorze, a także o narzędziach zarządzania projektami i portfelami projektów.

Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2024 r. (wtorek) o godz. 15:00-16:30 w sali 3.112 (3 piętro) na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ przy ul. Łojasiewicza 4.

Agnieszka Grzechnik - Dyrektorka Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA. W Stowarzyszeniu odpowiada m.in. za zarządzanie portfelem projektów społecznych oraz ogólnopolską strukturą wolontariuszy, liczącą blisko 13 tysięcy osób. W 2022 r. zarządzany przez nią projekt Szlachetna Paczka został zwycięzcą konkursu Polish Project Excellence Award, organizowanego przez IPMA Polska. 

Jest absolwentką zarządzania (Instytut Spraw Publicznych, Uniwersytet Jagielloński) oraz zarządzania projektami (Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera) i certyfikowaną project managerką. Prywatnie jest fanką wspinaczki sportowej. 

 

Agnieszka Grzechnik