marzec 2023

20230322

Seminarium nauka-praktyka "Modelowanie i Robotyczna Automatyzacja Procesów"

Data: 22.03.2023

Serdecznie zapraszamy 22 marca 2023 r. na seminarium nauka-praktyka pod tytułem

Modelowanie i Robotyczna Automatyzacja Procesów

organizowane prze Instytut Spraw Publicznych UJ we współpracy z BOC Information Technologies Consulting i First Byte.

W trakcie seminarium zaprezentowane zostaną działania Szkoły Modelowania i Robotycznej Automatyzacji Procesów oraz rozwiązania z zakresu modelowania architektury informacyjnej i procesów biznesowych, a także stosowania robotów softwarowych w automatyzacji procesów.

Koordynator Szkoły dr Janusz Sasak przedstawi także ofertę współpracy skierowaną do naukowców i instytucji sektora finansów publicznych w zakresie wspólnych działań łączących naukę z praktyką.

Seminarium zorganizowane będzie w formie hybrydowej. Stacjonarnie w Krakowie w sali konferencyjnej ISP UJ przy ulicy Łojasiewicza 4 (sala 3.323, III piętro) i na platformie Teams.

Chęć uczestnictwa stacjonarnie prosimy zgłaszać mailem: janusz.sasak@uj.edu.pl do poniedziałku 20 marca 2023.

Dostęp elektroniczny możliwy będzie po wcześniejszym zarejestrowaniu. Formularz dostępny jest po adresem:

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo na podany adres mailowy link do spotkania.

Agenda seminarium