luty 2023

20230227

Pierwsi studenci Instytutu Spraw Publicznych UJ otrzymują dyplomy trenerów RPA

Data: 27.02.2023

Wraz z końcem semestru 168 studentów ISP UJ otrzymało pierwsze certyfikaty trenerów RPA, w tym 6 osób uzyskało certyfikat Bot Diploma. Od poniedziałku zaczyna się nowy semestr i kolejne grupy studentów rozpoczną szkolenia, by w czerwcu zdać egzamin i uzyskać certyfikaty.

Instytut Spraw Publicznych UJ jako drugi w Polsce wprowadził do programów kształcenia zajęcia, w ramach których studenci uczą się projektować scenariusze robotów software'owych. Stało się to możliwe dzięki współpracy z firmą First Byte, dostawcą technologii Wizlink®. Wkrótce rozpoczniemy unikatowy w skali kraju projekt praktyk studenckich, w którym studenci na potrzeby instytucji publicznych będą tworzyć rozwiązania automatyzujące procesy z wykorzystaniem technologii Wizlink®. Więcej szczegółów już 22 marca.