Inscenizacja rozprawy sądowej dotyczącej sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej nad dzieckiem

Szanowni Państwo,
Studenci i słuchacze Instytutu Spraw Publicznych UJ

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na inscenizację rozprawy sądowej dotyczącej sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej nad dzieckiem (opracowaną na zlecenie Rzecznika Praw Dziecka), która odbędzie się 16 grudnia 2014 r. (wtorek) o godz. 15.00, w sali 0.102.

Inscenizację przygotowali studenci II roku studiów stacjonarnych I stopnia, kierunku: polityka społeczna, w ramach zajęć z przedmiotu „Polityka społeczna wobec rodziny", prowadzonego przez Panią dr Laurę Kobę.

Sprawa inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, przybliża - między innymi - przepisy prawa rodzinnego, zasady postępowania przed sądem etc.

Bardzo liczymy na Państwa obecność.

dr Roman Dorczak
Zastępca Dyrektora Instytut Spraw Publicznych UJ