SZLACHETNA PACZKA – FINAŁ Ożarów 9.12.2017 [podsumowanie akcji]

Pragniemy podziękować wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie naszej akcji. W tym roku udało nam się zgromadzić aż 2150 zł (wpłaty bankowe + gotówka). Dodatkowo oszacowaliśmy wartość całej naszej paczki na ponad 4 tysiące złotych! To ogromna ilość przyniesionych przez Studentów, Pracowników #ISP_UJ oraz zaprzyjaźnione przedsiębiorstwa artykułów spożywczych, gospodarstwa domowego oraz odzieży! Łącznie zapakowaliśmy aż 20 wielkich PREZENTÓW! Za zgromadzone środki udało nam się kupić także nowe okno oraz mebelki do pokoju Jasia. Dodatkowo zakupiliśmy także panele oraz dywanik do pokoju… JASIA! Przygotowaliśmy kilka prezentów niespodzianek i specjalny list z życzeniami od nas czyli od Instytutu Spraw Publicznych UJ!

Serdecznie dziękujemy firmie IibrisPolska za włączenie się w akcję oraz wsparcie logistyczne. https://www.librispolska.pl/ 

Serdeczne podziękowania kierujemy także w stronę WOLONTARIUSZY Szlachetnej Paczki w Ożarowie. W szczególności pragniemy podziękować Pani Edycie Czajce za profesjonalny kontakt, pomoc w każdej sytuacji, motywacje i wsparcie!

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Studenci Instytutu Spraw Publicznych UJ 
# s z l i f U J e m y
 

Przygotowaliśmy także krótką wideo-relację z naszej wizyty w Ożarowie! 

https://www.youtube.com/watch?v=e5ALuhQhlic

 

Data opublikowania: 21.12.2017
Osoba publikująca: Marcin Mich