Seminarium naukowo-praktyczne: Lean Higher Education - Wykorzystanie Lean Management do odbiurokratyzowania szkoły wyższej

W dniu 7.07.2017 odbędzie się w ISP pierwsze w Polsce Seminarium naukowo-praktyczne pt. Lean Higher Education nt. Wykorzystanie Lean Management do odbiurokratyzowania szkoły wyższej. Celem seminarium będzie prezentacja założeń koncepcji Lean Management oraz przeprowadzenie warsztatu w zakresie wykorzystania wybranych narzędzi Lean Management do deregulacji i odbiurokratyzowania szkoły wyższej. Poprzez seminarium chcemy zapoczątkować cykliczne spotkania dla pracowników uczelni poświęcone restrukturyzacji procesowej z wykorzystaniem koncepcji Lean, tym samym włączając się w działania międzynarodowej sieci szkół wdrażających Lean Management – LeanHeHub (która objęła seminarium swoim patronatem).

Seminarium odbędzie się 7.07.2017 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Instytucie Spraw Publicznych w Krakowie (ul. Łojasiewicza 4) w godzinach 9.00-13.00 w Sali 3.201. Informacje na bieżąco można znaleźć na stronie:

Data opublikowania: 06.07.2017