20-lecie Instytutu Spraw Publicznych UJ

Z okazji 20-lecia Instytutu Spraw Publicznych UJ mam zaszczyt zaprosić na uroczystość sadzenia „dębów pamięci” poświęconych zmarłym pracownikom naukowym Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej - dr Barbarze Dobrzańskiej-Sosze, dr hab. Annie Lubeckiej, prof. UJ, dr Janowi Łuczyńskiemu.

Uroczystość odbędzie się 26 maja 2017 r. (piątek) o godz. 13.30 na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, przed budynkiem WZiKS UJ (ul. prof. S. Łojasiewicza 4, od strony infoportierni).

O godz. 14.00 zapraszam na otwarcie wystawy prezentującej publikacje oraz wybrane wydarzenia z historii Instytutu Spraw Publicznych UJ w Bibliotece Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (ul. prof. S. Łojasiewicza 4, parter).

Dr hab. Ewa Bogacz-Wojtanowska

Dyrektor Instytutu Spraw Publicznych UJ