ISP na Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie - 25 maja 2017

Instytut Spraw Publicznych UJ w tym roku obchodzi swoje okrągłe 20 urodziny! Z tej okazji w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.

Z Kołem Naukowym FOCUS działającym w naszym Instytucie będziecie mogli dowiecie się jak segregować śmieci. Dowiecie się także jak stworzyć coś z niczego, zbudujecie własny ekologiczny dom, poznacie polską przyrodę i ciekawe miejsca w Krakowie. Dowiecie się również jak długo rozkładają się wyrzucone przez was śmieci, a dla odważnych zdradliwe koło fortuny i gra o cenne nagrody.

Z kolei Koło Naukowe Meritum przygotowało wyjątkowy konkurs -„Smok kontra Smog”, w którym uczestnicy za pomocą koła fortuny będą losować pytania dotyczące sposobów walczenia ze zjawiskiem smogu w Polsce i na świecie. Dodatkowo każdy kto odwiedzi nasze stanowisko na Rynku w Krakowie będzie mógł stać się współtwórcą 20postulatów wzywających do odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Dodatkowo zapraszamy Państwa również na dwa ciekawe wykłady, które popołudniu odbędą się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ w sali 3.201.

• "Biznes a prawa człowieka" - mgr Joanna Szymonek (25.05.2017 godzina 17.00 - 17.45).
  • „W poszukiwaniu równowagi w życiu i otaczającej rzeczywistości” - mgr Ewelina Góral (25.05.2017 godzina 18.00–19.30).

25 maja 2017 zapraszamy:

• od 10.00 do 17.00 - ISP na Rynku Głównym w Krakowie.
  • od 17.00 do 19.30 Budynek Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej - otwarte wykłady.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

Data opublikowania: 23.05.2017