styczeń 2024

20240108

Wyróżniający wynik w ankietowej ocenie zajęć prowadzonych przez Panią mgr Bognę Halską-Pionkę

Data: 08.01.2024
Gratulujemy Pani mgr Bognie Halskiej-Pionce doskonałej oceny jej pracy dydaktycznej przez studentów i studentki uczestniczących w prowadzonych przez nią zajęciach! Pani Bogna Halska-Pionka otrzymała 99 punktów na 100 możliwych. Jesteśmy dumni, że pracuje w Instytucie Spraw Publicznych UJ.

Tak znakomita ocena pracy dydaktycznej została zauważona przez władze Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Prof. dr hab. Armen Edigarian, prorektor UJ ds. dydaktyki napisał: "... proszę przyjąć serdeczne gratulacje, które składam z powodu uzyskania przez Panią wyróżniającego się wyniku w ankietowej ocenie zajęć prowadzonych w roku akademickim 2022/2023. Jest on wspaniałym dowodem na to, jak wysoko studentki oraz studenci naszej uczelni cenią Pani pracę dydaktyczną" .