kwiecień 2023

20230417

XIV Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach

Data: 17.04.2023 - 21.04.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach XIV Tygodnia Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach.

W dniach 17-21 kwietnia Instytut Spraw Publicznych we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Krakowie organizuje wydarzenia w ramach tegorocznej XIV edycji Tygodnia Ekonomii Społecznej.

Program wydarzeń promuje tematykę ekonomii społecznej wśród młodych studentów oraz kadry akademickiej.

W tym roku nie zabraknie atrakcji związanych ze spotkaniami z ciekawymi i znanymi ludźmi, którzy swoją codzienną pracą udowadniają, że warto pomagać – podkreśla Łukasz Smółka, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy do uczestnictwa w bogatym i różnorodnym programie XIV Tygodnia Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach.

Szczegółowy program do pobrania po linkiem:

Tydzień Ekonomii Społecznej