Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji
wydarzenia konferencje2019

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji

16.01.2019
Celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią edukacji. Polityka edukacyjna i działanie w szkołach wymagają korzystania, zarówno z badań, jak doświadczenia praktyków. Głównym celem konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką oraz tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji i szkół, dzięki dialogowi między praktykami a badaczami zaangażowanymi w działania na rzecz procesu uczenia się, rozwoju i wychowania.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji
Dzień Otwarty 2019
wydarzenia

Dzień Otwarty 2019

18.12.2018
Jak co roku w okresie wiosennym, Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty 2019
isp news wydarzenia

Zaproszenie na seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018

07.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”
więcej o Zaproszenie na seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018
isp wydarzenia

Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy! Ponad 30 firm i instytucji w jednym miejscu i czasie

29.11.2018
Kiedy? 6 grudnia 2018r. w godzinach 10:00-15:00. Gdzie? Sala wystawowa A i B, Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33). W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli nie tylko zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, stażu i wolontariatów, ale także skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, otrzymać informacje z zakresu przedsiębiorczości i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także skorzystać z możliwości uzyskania porady z zakresu prawa pracy. Targi Pracy to także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i poznania ich potrzeb rekrutacyjnych.
więcej o Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy! Ponad 30 firm i instytucji w jednym miejscu i czasie