styczeń 2022

20220119

Prof. Łukasz Sułkowski Laureatem Nagrody Fundacji Perspektywy

Data: 19.01.2022

Z radością informujemy, że Profesor Łukasz Sułkowski, został laureatem tegorocznej edycji Nagrody Środowiskowej Gwiazdy Umiędzynarodowienia / Internationalization Stars 2022.

Przyznawane nagrody mają na celu uhonorowanie i promowanie osób o wybitnych osiągnięciach w rozwoju umiędzynarodowienia polskich uczelni.

Prof. Łukasz Sułkowski otrzymał nagrodę w kategorii Gwiazda Badań – RESEARCH STAR. Jest ona przyznawania osobom, które prowadzą badania nad internacjonalizacją, upowszechniają szeroko wyniki swoich badań oraz wspierają i promują nowe trendy i teorie związane z umiędzynarodowieniem szkolnictwa wyższego.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: https://pcgacademia.pl/aktualnosci/prezes-zarzadu-pcg-polska-prof-lukasz-sulkowski-laureatem-nagrody-gwiazda-umiedzynarodowienia/