Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Ogłoszenia

BARDZO WAŻNE - e-index

22.01.2012
Szanowni Państwo, W trosce o zapewnienie poprawności wykonania nowych przepisów dotyczących zasad dokumentacji przebiegu studiów (wynikających z zarządzenia nr 32 Rektora UJ z 29 marca 2011 r. w sprawie szczegółowych zasad dokumentacji przebiegu studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych studiów magisterskich prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim), w tym wprowadzenia tzw. e-indeksu, w imieniu Samorządu Studentów UJ kieruje do Państwa informację dotyczącą nowych zasad, zawartą w załączniku do niniejszej wiadomości.
Read More o BARDZO WAŻNE - e-index

Przewodniki wyboru seminarium magisterskiego 2011/12

19.01.2012
INFORMACJA DLA STUDENTÓW WYBIERAJĄCYCH SEMINARIA MAGISTERSKIE! Prosimy o zapoznanie się z poniższymi przewodnikami - osobno dla studentów stacjonarnych i niestacjonarnych!
Read More o Przewodniki wyboru seminarium magisterskiego 2011/12

Festiwal Nauki 2012

13.12.2011
Instytut Spraw Publicznych przygotowuje się do udziału w Festiwalu Nauki 2012. Bardzo proszę o nadsyłanie propozycji - programu udziału w Festiwalu. Propozycje proszę nadsyłać do 17. grudnia na adres mailowy: malgorzata.marzec@uj.edu.pl Zapraszamy do czynnego udziału w Festiwalu. Małgorzata Marzec
Read More o Festiwal Nauki 2012

Kultura naszym biznesem

07.12.2011
Projekt Kultura naszym biznesem realizowany jest przez Fundację Rozwoju Kina, we współpracy z Instytutem Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podstawowe działania projektu to szkolenia w zakresie zarządzania kulturą (pierwszy cykl trwa od października, następny za rok), badanie naukowe perspektyw rozwoju rynku kinowego w Małopolsce (będzie realizowane w lutym), międzynarodowa konferencja (zaplanowana na listopad 2012) oraz platforma internetowa - która ma ułatwiać kontakt między światem kultury, nauki i biznesu. To ostatnie z wymienionych działań projektowych już działa - serdecznie zapraszam do osobistego i instytucjonalnego współtworzenia bazy łączącej te, tylko pozornie różne światy.
Read More o Kultura naszym biznesem

Staż praktyczny w Biurze Polselskim

30.11.2011
Bogusław Sonik, Poseł do Parlamentu Europejskiego ogłasza nabór na staż praktyczny w Biurze Poselskim w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Więcej informacji na PLAKACIE oraz w REGULAMINIE.
Read More o Staż praktyczny w Biurze Polselskim