Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Konferencje

Web Content Display Web Content Display

Konferencje

XV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty i Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na piętnastą, doroczną Konferencję OSKKO adresowaną do dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2018 w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o XV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji

Od lat celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią. Prowadzenie polityki edukacyjnej i działanie w szkołach wymagają wykorzystania, i wniosków z badań, i doświadczenia praktyków. Celem konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką i tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji dzięki dialogowi między praktykami a badaczami...
Read More o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji

Samorząd terytorialny w obliczu przemian (Wymiar społeczny, kulturowy, polityczny, prawny, ekonomiczny i demograficzny)

W ramach niniejszej konferencji proponujemy Państwu dyskusję o problemach funkcjonowania samorządu terytorialnego we współczesnej, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.
Read More o Samorząd terytorialny w obliczu przemian (Wymiar społeczny, kulturowy, polityczny, prawny, ekonomiczny i demograficzny)

26 Międzynarodowa Konferencja Naukowa ENIRDELM „Przywództwo dla rozwoju”

Tematem konferencji organizowanej w Krakowie będzie „Przywództwo dla rozwoju”, rozumianego wielopłaszczyznowo jako proces indywidualnego rozwoju człowieka, rozwoju grup i społeczności, jak też rozwoju społecznego w różnych kontekstach.
Read More o 26 Międzynarodowa Konferencja Naukowa ENIRDELM „Przywództwo dla rozwoju”

XIV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty

Konferencja OSKKO adresowana jest do dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych. W Konferencji OSKKO uczestniczą osoby zainteresowane zarządzaniem oświatą, rozwojem polskiego systemu oświaty.
Read More o XIV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty