Web Content Display Web Content Display

Konferencje

Web Content Display Web Content Display

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji

event-date: 22.03.2018 - 24.03.2018
Place: Kraków
organizer: Instytut Spraw Publicznych i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym Uniwersytetu Jagiellońskiego
Contact: isp.konferencja@uj.edu.pl

Szanowni Państwo!

Zapraszamy gorąco do udziału w konferencji
 

„Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji”,
 

organizowanej przez Instytut Spraw Publicznych i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Krakowie w dniach od 22 do 24 marca 2018 roku.

Od lat celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią. Prowadzenie polityki edukacyjnej i działanie w szkołach wymagają wykorzystania, i wniosków z badań, i doświadczenia praktyków. Celem konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką i tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji dzięki dialogowi między praktykami a badaczami zaangażowanymi w działania na rzecz procesu uczenia się, rozwoju i wychowania.

Zapraszamy więc dyrektorów szkół i wszystkich placówek edukacyjnych, nauczycieli, osoby zajmujące się kształceniem i doskonaleniem nauczycieli, badaczy, pracowników naukowych, doktorantów, samorządowców i wszystkich zainteresowanych. Jesteśmy głęboko przekonani, że edukacja w Polsce, w Europie i na świecie potrzebuje interdyscyplinarnego i otwartego dialogu profesjonalistów na temat sposobów rozwiązywania problemów stojących przed edukacją.

Szczegółowe informacje >>> http://www.isp.uj.edu.pl/wspolpraca-dialog-profesjonalizm-w-edukacji

 

Published Date: 04.12.2017
Published by: Marcin Mich