Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

January 2024

20240123
Previous week
Next week

Wyzwania zarządzania projektami w organizacjach pozarządowych - wykład Agnieszki Grzechnik, Dyrektorki Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłość

Date: 23.01.2024
Start Time: 15:00

Serdecznie zapraszamy na wykład pt. „Wyzwania zarządzania projektami w organizacjach pozarządowych”. Gościnią spotkania będzie Agnieszka Grzechnik – absolwentka ISP UJ, praktyczka zarządzania projektami. Opowie ona o procesie realizacji projektów w trzecim sektorze, a także o narzędziach zarządzania projektami i portfelami projektów.

Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2024 r. (wtorek) o godz. 15:00-16:30 w sali 3.112 (3 piętro) na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ przy ul. Łojasiewicza 4.

Agnieszka Grzechnik - Dyrektorka Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA. W Stowarzyszeniu odpowiada m.in. za zarządzanie portfelem projektów społecznych oraz ogólnopolską strukturą wolontariuszy, liczącą blisko 13 tysięcy osób. W 2022 r. zarządzany przez nią projekt Szlachetna Paczka został zwycięzcą konkursu Polish Project Excellence Award, organizowanego przez IPMA Polska. 

Jest absolwentką zarządzania (Instytut Spraw Publicznych, Uniwersytet Jagielloński) oraz zarządzania projektami (Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera) i certyfikowaną project managerką. Prywatnie jest fanką wspinaczki sportowej. 

 

Agnieszka Grzechnik