Gala Finałowa I edycji Konkursu o Znak Jakości „Przyjazny Urząd"

17 czerwca 2015 roku w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie pod Warszawą odbyła się uroczysta Gala Finałowa I edycji Konkursu o Znak Jakości „Przyjazny Urząd", którego organizatorem jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości z Katowic.

Konkurs, adresowany do jednostek szeroko rozumianego sektora publicznego (np. urzędów wojewódzkich, urzędów marszałkowskich, urzędów miast, urzędów pracy, izb celnych itp.), ma na celu wyróżnianie i promowanie placówek cechujących się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy. W trakcie Gali Znaki Jakości „Przyjazny Urząd"  odebrało 29 urzędów z całej Polski. Wręczenia dyplomów i pamiątkowych statuetek dokonali: Kamila Przeniosło, Prezes Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości oraz prof. Jerzy Korczak z Uniwersytetu Wrocławskiego, członek Kapituły Konkursu. W uroczystości wzięła również udział prof. Barbara Kożuch z Instytutu Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, który sprawował honorowy patronat nad Konkursem. –Serdecznie dziękuję za wyróżnienie w imieniu urzędu marszałkowskiego reprezentującego największe polskie województwo. Znak Jakości „Przyjazny Urząd" to dowód, iż nasza codzienna praca przynosi rezultaty, dostrzegalne nie tylko w skali regionu – mówił, w imieniu nagrodzonych, Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Źródło: http://www.instytut-zarzadzania.pl/content/338.html

Data opublikowania: 07.07.2015