IPMA Student – profesjonalne certyfikaty z zarządzania projektami dla studentów ISP UJ

Instytut Spraw Publicznych UJ przystąpił do podpisania umowy z IPMA Polska, międzynarodowym stowarzyszeniem wspierającym organizacje i ludzi w zdobywaniu wiedzy o zarządzaniu projektami.

Na podstawie zawartej umowy, studenci SUM w ISP UJ (wszystkie kierunki) będą mogli zdobyć profesjonalny certyfikat IPMA Student, potwierdzający ich kompetencje w zarządzaniu projektami.

Certyfikat IPMA-Student stanowi podsumowanie akademickiej edukacji w zakresie zarządzania projektami oraz jest rozpoznawalnym przez pracodawców świadectwem posiadanych kwalifikacji, które są uniwersalne i niezależne od branży. Pozyskanie certyfikatu dodatkowo podniesie atrakcyjność absolwentów ISP UJ na rynku pracy, niezależnie od sektora, w jakim podejmą swoją pierwszą pracę.

Więcej informacji o certyfikacji IPMA Student znajduje się na stronie http://ipma-student.pl/

Data opublikowania: 03.08.2014