Uroczystość zakończenia studiów magisterskich i promocji Absolwentów Instytutu Spraw Publicznych

13 listopada o godz. 15:30 w Auli Collegium Novum (ul. Gołębia 24) odbędzie się uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocji Absolwentów Instytutu Spraw Publicznych.

Togi i birety będą wydawane w godz. 14:30-15:10 w budynku Instytutu Historii UJ, ul. Gołębia 13 (na prawo od drzwi wejściowych). Prosimy Absolwentów odbierających dyplom o przyniesienie legitymacji studenckiej.

Program uroczystości:

1. Wykonanie przez chór UJ Gaude Mater Polonia.

1. Przywitanie uczestników uroczystości przez Dyrektora Instytutu Spraw Publicznych – Pana dr hab. inż. arch. Aleksandra Noworóla, prof. UJ.

1. Wystąpienia zaproszonych gości.

1. Wystąpienie przedstawiciela Absolwentów.

1. Pożegnanie Absolwentów przez przedstawiciela studentów.

1. Uroczyste ślubowanie Absolwentów (według tekstu Roty z okresu 20-lecia międzywojennego).

1. Wręczenie dyplomów.

1. Wykonanie przez chór pieśni dla Absolwentów.

1. Zakończenie uroczystości i pamiątkowe zdjęcia.

Published Date: 12.11.2013
Published by: Marcin Mich