Targi Kariery - 22 marca 2017

W środę 22-ego marca na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ odbędą się Targi Kariery. Udział w wydarzeniu weźmie szereg firm z branży informatycznej i finansowej. Targi będą znakomitą okazją do poznania możliwości zawodowych dla osób zainteresowanych informatyką, programowaniem, metodami ilościowymi lub matematyką finansową. Oferta wystawców skierowana jest do informatyków, matematyków, fizyków i finansistów. Dzięki zaplanowanym prezentacjom oraz  indywidualnym rozmowom z przedstawicielami wystawców, uczestnicy Targów będą mieli okazję poznać bliżej wiodące na rynku firmy.  Dodatkową atrakcją są zapowiedziane przez gości sesje speed recruitment.

Czas trwania Targów  –  9:00-18:00.

Szczegółowy plan prezentacji firm oraz indywidualnych rozmów z przedstawicielami gości zostanie ogłoszony wkrótce na stronie Wydziału Matematyki i Informatyki http://www.matinf.uj.edu.pl/ w rubryce 'Wydarzenia'.

Na Targi zapraszają władze Wydziału Matematyki I Informatyki UJ we współpracy z Kołem Studentów Informatyki UJ oraz Kołem Naukowym Matematyki Finansowej UJ.​

Data opublikowania: 17.03.2017
Osoba publikująca: Marcin Mich